Menu

O nas

Co nas odróżnia

Zwykły klej do protez Super mocny klej do protez fittydent
obrazki obrazki2
Jeśli zaaplikujemy tradycyjny klej do protez pomiędzy dwa kawałki szkła, to nie będzie można ich rozdzielić, ale będą się one  nadal przesuwały- ślizgały. Tak samo zachowują się protezy w jamie ustnej. Ponadto gdy wrzucimy te dwa kawałki szkła do wody, z z łatwością będzie można je rozdzielić ponieważ tradycyjny klej szybko rozpuszcza się tracąc właściwości kleiste. Po zastosowaniu tradycyjnego kleju wymowa słowa Mississippi będzie brzmiała jak “Misziszippi”. Jeśli zaaplikujemy klej do protez fittydent pomiędzy dwa kawałki szkła to nie będzie można ich rozdzielić ani poruszyć. Klej fittydent stwarza mocne i pewne spoiwo. Gdy wrzucimy te dwa kawałki szkła do do wody to nie oddzielą się od siebie, ponieważ klej fittydent jest wodoodporny.Dzięki klejom do mocowania protez fittydent super czujesz się pewnie i komfortowo przez cały dzień !

Historia FittyDent

FITTYDENT  jest austriacką firma założoną w 1982 roku. Specjalizującą się w produkcji i sprzedaży bezkonkurencyjnych produktów do higieny jamy ustnej.
Od ponad trzech dekad realizujemy swój cel:  Aby zapewnić użytkownikom protez zębowych poczucie bezpieczeństwa i komfortu, które znacząco poprawiają jakość ich życia!

Naszym głównym produktem jest klej do protez zębowych fittydent, który został opracowany w ścisłej współpracy z dentystami i ośrodkami naukowo-badawczymi. Nasza firma po raz pierwszy wprowadziła produkt do sprzedaży w Austrii , a po wielkim sukcesie marka fittydent rozszerzyła światową dystrybucję na 60 krajów.

Jedną z głównych przyczyn naszego sukcesu jest jasno określona strategia USP -unikalna propozycja sprzedaży, czynnik eksponowany w kampanii reklamowej, który wyróżnia dany produkt z pośród innych w jego sektorze. Naszą główną grupą docelową są osoby noszące protezy zębowe. Naszym głównym celem jest : POLEPSZANIE JAKOŚCI ŻYCIA.